Hírek
2019. Április 26. 12:54, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Beleharapott a csokiba a betörő, majd otthagyta, a szajrét viszont vitte
A 36 éves férfi betört egy létavértesi házba, ahonnan műszaki cikkeket lopott el, de egy csokit is megkóstolt. A rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre 2018. augusztus 3-án arról, hogy édesanyja házába ismeretlenek betörtek. A bejelentő elmondta, hogy a házban senki nem tartózkodott, azonban egy tv, egy fúró, egy szivattyú és további műszaki cikkek tűntek el. A létavértesi rendőrök a helyszínre mentek és adatgyűjtést, valamint tanúkutatást végeztek, amelynek eredményeként látókörükbe került egy helyi lakos.
A 36 éves férfit előállították a rendőrőrsre, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták. A nyomozás adatai szerint a férfi kifejezetten műszaki cikkeket keresett, azonban miközben átkutatta a lakást még egy csokoládét is felbontott, beleharapott, majd otthagyta.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást. A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és az iratokat átadták az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld
Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját
Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.
2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld
Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula
Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld
Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok
Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.
