Hírek
2018. Január 31. 19:24, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Betonromboló gránátot találtak a fővárosban, öt lakóházat kiürítenek
Egy 203 milliméter átmérőjű, több mint 100 kilogrammos szovjet betonromboló gránátot találtak Budapest III. kerületében, a Záhony utca 2. szám alatt egy építkezésen szerda este
- közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje az MTI-vel.
Markovics Zita elmondta: a rendőrök és a tűzszerészek úgy döntöttek, hogy a szerkezet kiemelésével megvárják a közelben található bevásárlóközpont este tíz órai zárását, kiürülését. Előtte, várhatóan fél tízig evakuálnak öt lakóházat - tette hozzá.
A kommunikációs tiszt tájékoztatása szerint este tíz után 600 méter hosszúságban lezárják az Ángel Sanz Briz utat, valamint 300 méteren az Almási Balogh Loránd utcát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
