Hírek
2017. Január 18. 07:43, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Borsodban útlezárásokat okoznak a hóakadályok
Hóakadályok miatt négy alsóbbrendű utat zártak le Borsod-Abaúj-Zemplén megyében - tette közzé honlapján az Utinform szerdán hajnalban.
A tájékoztatás szerint nem lehet közlekedni a Vilmány-Fony, a Pere-Abaújszántó, a Gesztely és Újharangod, valamint a Szentistvánbaksa és Megyaszó közötti úton.
Miskolc, Szikszó és Nyékládháza térségében továbbra is nagyon erős szél fúj, ami hóátfúvásokat okoz - írja az Utinform.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 11:00, csütörtök | Belföld
Velkey György László: komoly visszásságokra bukkantunk a diplomata-útlevelek kapcsán
Komoly visszásságokra bukkantak a Szijjártó Péter korábbi külügyminiszter által kiadott, nem alanyi jogon járó diplomata-útlevelek átvizsgálása során
2026. Május 28. 07:00, csütörtök | Belföld
Kormányszóvivők: az agrárkamara, a Klebelsberg Központ és a magántőkealapok felülvizsgálatáról is döntött a kormány
2026. Május 27. 14:00, szerda | Belföld
Magyar Péter felmentette a TEK főigazgatói tisztségéből Hajdu Jánost
Magyar Péter május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatói pozíciójából - tudatta a kormányfő kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
