Városlista
2025. november 28, péntek - Stefánia

Hírek

2012. Május 04. 14:07, péntek | Belföld
Forrás: mno.hu / MTI

Csökkent az üzemanyagok ára

Csökkent az üzemanyagok ára

Csökkentette bruttó 10 forinttal a 95-ös benzin és 5 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát a Mol Nyrt. pénteken.

A mostani változással a benzin átlagára 441 forintra csökkent, a gázolajé pedig 436 forint lett.

A Mol a múlt héten 4 forinttal csökkentette a benzin árát, a gázolajé akkor nem változott.

Egy évvel ezelőtt egy liter benzin még 385 forintba került, egy liter gázolaj pedig 375 forintba. A 95-ös üzemanyag ára az idén április elején érte el csúcsát, akkor átlagosan 451 forintba került. A gázolaj január közepén volt a legdrágább, akkor egy liter átlagosan 449 forint volt.

Az autósok 20–25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld

Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása

Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -

2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld

Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről

Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről

2025. November 27. 07:34, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: az otthonteremtési program eddigi eredményei imponzánsak