Hírek
2017. Június 29. 14:42, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Egy 16 éves fiú fegyverrel fenyegetett, majd balesetet okozott Budapesten

Fegyverrel fenyegette meg vitapartnerét egy 16 éves fiú Budapesten a X. kerületben, továbbhajtva pedig balesetet okozott a XVII. kerületben csütörtökön - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az MTI-vel.
A rendőrség közlése szerint a konfliktus egy közlekedési vita miatt alakult ki, a későbbi bejelentőt a 16 éves fiú ennek során fegyverrel megfenyegette. Később a rendőrök a megadott autót igazoltatni akarták, a jármű vezetője lassított, majd továbbhajtott. Az autóval a fiú a XVII. kerületben, a Pesti út és a Bakancsos utca kereszteződésében balesetet okozott, a vétlen jármű vezetőjét kórházba vitték.
A károkozó autójában kábítószergyanús fehér port és egy airsoft fegyvert találtak a rendőrök, a vezetőt előállították a kapitányságra, elszámoltatása folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.
2025. Augusztus 25. 07:48, hétfő | Belföld
A hét elején melegedés kezdődik és visszatér a kánikula
A hét elején melegedés kezdődik és csütörtökre visszatér a kánikula: mindenhol 30 Celsius-fok felett alakulnak a csúcshőmérsékletek, csapadék nem várható.
2025. Augusztus 25. 07:47, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország határozottan visszautasítja az ukrán elnök fenyegetőzését
A magyar kormány határozottan visszautasítja Volodimir Zelenszkij ukrán elnök fenyegetőzését, és arra szólítja fel a szomszédos országot, hogy hagyjon fel hazánk energiabiztonságának kockáztatásával
2025. Augusztus 24. 10:02, vasárnap | Belföld
Ingyenes koncertsorozattal ünnepli a Hatoslottó megújulását a Szerencsejáték Zrt.
Több mint 80 állomásos ingyenes koncertsorozatot szervez országszerte a Szerencsejáték Zrt. 2025 szeptemberétől a Hatoslottó megújulásának apropóján - tájékoztatta a nemzeti lottótársaság pénteken az MTI-t.