Hírek
2014. Október 22. 12:05, szerda |
Belföld
Forrás: Könykultúra Magazin/Oxi
El Camino hóhéra - Misztikus bűnüldözés zarándokút közben
Szerelem, misztikum, vallásos romantika, spanyol miliő, rejtélyek, megint csak szerelem és krimi, krimi, krimi. Mindezt kínálja új regényében Susanna Lehner, Az El Camino hóhéra című történetben.
A könnyed szórakozás mellett a kötet, nem mellesleg, sajátságos és hiteles leírása is az El Camino-nak, hiszen, mint a kiadói ajánlóból kiderült, a szerző maga is átélte a nyolcszáz kilométeres zarándokutat.
Sussanna Lehner nem ismeretlen az olvasók előtt, immár negyedik regényével ejti ámulatba híveit a „crossover”, azaz műfajkeveredéssel megalkotott munkáival.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
