Hírek
2011. November 27. 07:37, vasárnap | Bulvár
Ezúttal a Rocktenors búcsúzott az X-Faktortól - VIDEÓ
A fiúk Tarány Tamással párbajoztak és ők maradtak alul.
A Rocktenors lépett először a színpadra. Az Aerosmith I Don’t Wanna Miss A Thing című slágerét adták elő. Tarány Tamása Shinedown Second Chance című dallával követte őket.
A mentorok értékelték a párbaj-dalokat. Malek a Rocktenorshoz szólt először, nagy dolognak nevezte, hogy egy csapat idáig eljutott, szerinte reményt adnak a jövőbeli csapatoknak, de őket küldte haza. Geszti Péter mostohagyereknek nevezte a Rocktenorst, akik sokat bizonyítottak, Tarány Tamást küldte haza. Keresztes Ildikó szerint a Rocktenorsnak kell búcsúznia, ahogy Nagy Feró is a csapatot küldte haza. Tarány Tamás bejutott a legjobb öt közé.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
