Hírek
2017. Március 30. 18:25, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Frontális ütközés Szentkirálynál, két ember meghalt
Két ember meghalt, egy pedig megsérült, amikor két személygépkocsi frontálisan összeütközött a Bács-Kiskun megyei Szentkirály közelében csütörtökön délután
- közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján. A 4622-es számú úton, eddig tisztázatlan körülmények között történt baleset két áldozata a helyszínen meghalt, egy harmadik sérültet kórházba vittek.
A rendőrök a helyszínelés idejére teljesen lezárták az érintett útszakaszt, a forgalmat a 44-es számú főút 8.700-as méterszelvényénél terelik el, illetve a 4622-es út 8.900-as méterszelvényénél visszafordítják a közlekedőket - közölte a főkapitányság.
A Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság közleménye szerint a baleset a Kecskemét felé vezető úton történt. A sérült állapota súlyos - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
