Hírek
2017. November 10. 16:54, péntek |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Varga György
Halálos közúti baleset történt Somogyban
Egy ember meghalt, ketten megsérültek pénteken a 61-es úton Nagybajom külterületén, ahol négy gépjármű összeütközött - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Azt írták: a még tisztázatlan körülmények között történt baleset miatt az érintett útszakaszt a mentés idejére teljes szélességében lezárták, a Kaposvár és Böhönye felől közlekedőket egyaránt Kiskorpád irányába terelik.
A Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság közölte, hogy a műszaki mentést a kaposvári hivatásos és a böhönyei önkormányzati tűzoltók végzik.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
