Hírek
2020. Január 21. 07:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra gázoltak egy kerékpárost Kiskőrösön, a sofőr elhajtott
Beazonosították a kiskőrösi halálos gázolás feltételezett okozóját
Beazonosították a kiskőrösi halálos gázolás feltételezett okozóját, akinek az elszámoltatása folyamatban van - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon keddre virradóra.
Hétfő este elgázoltak és cserbenhagytak egy kerékpárost az Izsáki úton; az 55 éves férfi a helyszínen életét veszítette. A balesetet feltételezhetően egy személygépkocsi sofőrje okozta, aki segítségnyújtás nélkül távozott - írta korábban a főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:29, péntek | Belföld
Magyarország újabb négymilliárd forintos mezőgazdasági támogatási programot indít Bosznia-Hercegovinában
2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása
Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
