Hírek
2018. Június 29. 12:21, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Harminc millió forintot nyert a Honfoglaló győztese

Harminc millió forintot nyert a Honfoglaló csütörtök esti döntőjének győztese, aki a nyereményt többek között lakásfelújításra, utazásra és jótékony célra szeretné fordítani
- közölte a győztes az M1 aktuális csatorna műsorában pénteken. Boros Márton azt mondta, hogy online játékkal és a gyakran ismételt témakörökben való tájékozódással készült a Duna televízióban zajlott játékra.
Az online kvízjáték televíziós változatának döntőjében a fizikusnak készülő Hódsági Kristóf, a pénzügyi kutató Scheuer Dániel és a tanár végzettségű Boros Márton küzdött meg egymással, akik 232 játékos közül kerültek a legjobbak közé.
A Szuperbajnokság lezárását követő pénteki műsor a futball-világbajnokság jegyében készült. A labdarúgással kapcsolatos kvízkérdésekben Lipcsei Betta, az M1 műsorvezetője, Harsányi Levente, a Dunán futó Magyarország, szeretlek! csapatkapitánya, a Petőfi Rádió Talpra magyar műsorvezetője, valamint Nacsa Olivér, a Dunán látható műsor, A Bagi Nacsa Show házigazdája méri össze tudását a Honfoglaló különkiadásában.
Az MTVA korábban azt közölte, hogy jövő héttől újra elkezdődik a játék, a műsor minden hétköznap 19.30-kor látható a Dunán.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 24. 10:02, vasárnap | Belföld
Ingyenes koncertsorozattal ünnepli a Hatoslottó megújulását a Szerencsejáték Zrt.
Több mint 80 állomásos ingyenes koncertsorozatot szervez országszerte a Szerencsejáték Zrt. 2025 szeptemberétől a Hatoslottó megújulásának apropóján - tájékoztatta a nemzeti lottótársaság pénteken az MTI-t.
2025. Augusztus 24. 10:01, vasárnap | Belföld
Nagy István: a jövő Magyarországa a falvakban épül
A magyar kormány hisz a falvak erejében, az itt élők tehetségében és szorgalmában, ezért újulnak meg a vidéki települések iskolái, infrastruktúrája és közösségi terei
2025. Augusztus 24. 09:59, vasárnap | Belföld
Hétfőn kezdődik a Keleti pályaudvar felújítása
Az év legnagyobb karbantartási beruházásának nevezte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalán a Keleti pályaudvar hétfőn kezdődő, négy hétig tartó felújítását, amely számos változást igényel a közlekedésben.
2025. Augusztus 24. 09:56, vasárnap | Belföld
Felborult egy mentőautó szombaton késő este Budapesten
Személyautóval ütközött és felborult egy mentőautó szombaton késő este Budapesten, a balesetben öten megsérültek - közölte az Országos Mentőszolgálat vasárnap az MTI-vel.