Hírek
2020. Március 14. 06:13, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Hírességekkel indul koronavírus figyelemfelhívó kampánya

Hétfőtől a magyar kormány hazai hírességekkel figyelemfelhívó kampányt indít, amelynek célja, hogy minél többen hasznos és megbízható információkhoz jussanak a koronavírussal kapcsolatban
- közölte a kormányszóvivő pénteken a Facebook-oldalán. Szentkirályi Alexandra azt írta: a következő héttől kezdve videókban mondják el a legfontosabb tudnivalókat, legyen szó akár a megelőzésről, akár a hiteles tájékozódásról. A kampány résztvevői "első szóra, mindenféle tiszteletdíj nélkül, örömmel csatlakoztak ehhez a célhoz" - közölte.
Kiemelte: "felemelő és megindító látni, hogy mi, magyarok, ha baj van, összefogunk, figyelünk és vigyázunk egymásra".
"Mutassuk meg, hogy sokan vagyunk és vigyázunk egymásra" - tette hozzá a kormányszóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 24. 10:02, vasárnap | Belföld
Ingyenes koncertsorozattal ünnepli a Hatoslottó megújulását a Szerencsejáték Zrt.
Több mint 80 állomásos ingyenes koncertsorozatot szervez országszerte a Szerencsejáték Zrt. 2025 szeptemberétől a Hatoslottó megújulásának apropóján - tájékoztatta a nemzeti lottótársaság pénteken az MTI-t.
2025. Augusztus 24. 10:01, vasárnap | Belföld
Nagy István: a jövő Magyarországa a falvakban épül
A magyar kormány hisz a falvak erejében, az itt élők tehetségében és szorgalmában, ezért újulnak meg a vidéki települések iskolái, infrastruktúrája és közösségi terei
2025. Augusztus 24. 09:59, vasárnap | Belföld
Hétfőn kezdődik a Keleti pályaudvar felújítása
Az év legnagyobb karbantartási beruházásának nevezte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalán a Keleti pályaudvar hétfőn kezdődő, négy hétig tartó felújítását, amely számos változást igényel a közlekedésben.
2025. Augusztus 24. 09:56, vasárnap | Belföld
Felborult egy mentőautó szombaton késő este Budapesten
Személyautóval ütközött és felborult egy mentőautó szombaton késő este Budapesten, a balesetben öten megsérültek - közölte az Országos Mentőszolgálat vasárnap az MTI-vel.