Hírek
2011. Szeptember 21. 14:13, szerda |
Külföld
Forrás: HírTV
Holttestek hevernek az alagútban
Mexikóban fegyveresek 35 holttestet hagytak egy forgalmas sugárút alagútjában.
Az áldozatokat két teherautóban találták meg. A rendőrség közülük eddig 7-et azonosított, valamennyien büntetett előéletűek, a főügyész szerint kábítószercsempész bandák tagjai. Feltehetően a drogkartellek közötti újabb leszámolási akcióról van szó. Az elmúlt 5 évben több mint 40 ezer ember halt meg a bűnözők közötti összecsapásokban és a kábítószerbandák elleni harcban. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 12:00, hétfő | Külföld
Brit miniszterelnök: Magyarország és az európai demokrácia történelmi pillanata Magyar Péter választási győzelme
Keir Starmer brit miniszterelnök szerint Magyar Péter választási győzelme történelmi pillanat, nem csupán Magyarország, hanem az európai demokrácia számára is.
2026. Április 13. 10:00, hétfő | Külföld
Választás 2026 - Ursula von der Leyen: Magyarország Európát választotta
Magyarország Európát választotta - írta X-bejegyzésében az Európai Bizottság elnöke vasárnap este a magyarországi parlamenti választások eredményeire reagálva.
2026. Április 11. 10:21, szombat | Külföld
Zelenszkij: Ukrajna tavasszal befejezi a Barátság kőolajvezeték javítását
2026. Április 10. 13:00, péntek | Külföld
Donald Trump a NATO-ra is helyezett nyomásgyakorlás szükségességéről írt közösségi oldalán
Donald Trump amerikai elnök a NATO-ra is helyezett nyomásgyakorlás szükségességéről szóló bejegyzést tett közzé csütörtökön internetes közösségi oldalán.
