Hírek
2017. Július 16. 08:50, vasárnap |
Helyi sport
Forrás: mti.hu
Itt a vizes vb vasárnapi programja

Női úszóinknak és pólósainknak is drukkolhatunk, négy helyszínen zajlanak ma az események. A szervezők pedig a nézőkhöz intéztek egy kérést.
Már most, délelőtt érdemes lesz a közvetítésekre kapcsolni – persze csak azoknak, akik nem jutnak el Balatonfüredre, ahol Olasz Anna és Sömenek Onon Kata úszik a női 10 kilométeres versenyben.
Elkezdődik a vízilabda is, természetesen magyar részvétellel, a Duna Arénában pedig változatlanul műugrás a program.
A vasárnapi program:
MŰUGRÁS (Duna Aréna)
- 10:00. női 10 m szinkron, selejtező
- 15:45. férfi 1 m, döntő
- 18:30. női 10 m szinkron, döntő
MŰÚSZÁS (Városliget)
- 11:00. páros, technikai program
- 19:00. csapat, technikai program
ÚSZÁS (Balatonfüred)
- 10:00. női 10 km – Olasz Anna, Sömenek Onon Kata
VÍZILABDA (Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda)
NŐK:
- 9:30. Olaszország-Kanada
- 10:50. Brazília-Kína
- 12:10. Új-Zéland-Spanyolország
- 13:30. Dél-Afrika-Egyesült Államok
- 17:30. Hollandia-Franciaország
- 18:50. Ausztrália-Kazahsztán
- 20:10. MAGYARORSZÁG-JAPÁN
- 21:30. Oroszország-Görögország
***
Felhívás - Ne hagyjuk az utolsó pillanatra az érkezést!
Nem érdemes az utolsó pillanatban beesni a vb-re – jelezte a szervező Budapest2017 Nonprofit Kft. Mint írták, a biztonsági ellenőrzések miatt megnövekedett a várakozási idő a kapuknál.
Ahhoz, hogy mindenki időben el tudja foglalni a helyét, nem is kis várakozásra lesz szükség. A szervezők azt kérték a szurkolóktól, hogy legalább egy órával az előtt érkezzenek meg a bejárathoz, hogy a verseny elkezdődne.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 02. 09:50, péntek | Sport
MOL Magyar Kupa - Hétfőn indul a jegyértékesítés a fináléra
Hétfőn 10 órától kezdődik a jegyértékesítés a labdarúgó MOL Magyar Kupa május 14-i fináléjára, amelyben a tavalyi évhez hasonlóan a Ferencváros és a címvédő Paks találkozik a Puskás Arénában.
2025. Május 02. 09:50, péntek | Belföld
Agrometeorológia: nagy szükség lenne a májusi esőre
Az Alföldön és a Kisalföldön nagy területen száraz a talaj, ezért rendkívül nehezen kel a vetés; a jövő hét elején ugyan a lehűlés mellett érkezik több-kevesebb csapadék, de területi eloszlása ismét egyenetlennek ígérkezik
2025. Május 02. 09:49, péntek | Belföld
Idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat
Gyarapodott a hazai kutyabarát strandok száma: tíz éve csak 8, idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat, ami jól mutatja a kutyabarát helyek iránti igény jelentős növekedését
2025. Május 02. 09:48, péntek | Belföld
Folytatódik a nyárias idő a hétvégén, de vasárnap már lehetnek záporok
Folytatódik a napos idő május első hétvégéjén, szombaton akár 31 Celsius-fok is lehet.