Hírek
2024. Január 01. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Januártól több gyorsforgalmi útszakaszra kell sztrádamatricát venni
Január 1-jétől több, személyautóval eddig ingyenesen igénybe vehető gyorsforgalmi útszakaszra is sztrádamatricát kell váltani - figyelmeztetett az Útinform vasárnap a honlapján.
Díjkötelessé válik a többi között az M0-s, az M4-es és az M44-es autóút teljes szakasza, az M30-as autópálya Miskolcot elkerülő szakasza, az M31-es autópálya, valamint az M76-os autóút Balatonszentgyörgy és Fenékpuszta közötti szakasza - ismertették.
Hozzátették: 2024-től Magyarországon a gyorsforgalmi utak közül már csak az M8-as autópálya végig, az M9-es és az M80-as autóút teljes szakaszai, valamint az M60-as autópályának a Pécs-Nyugat csomópont és a végcsomópont közötti két kilométeres szakasza marad díjmentes a személyautók számára.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:29, péntek | Belföld
Magyarország újabb négymilliárd forintos mezőgazdasági támogatási programot indít Bosznia-Hercegovinában
2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása
Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
