Hírek
2018. Február 02. 13:46, péntek |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Kétszer is ugyanott kapták el az ittas vezetőt 24 órán belül
24 órán belül kétszer, ugyanott intézkedtek egy 57 éves kocsivezetővel szemben a Zalaegerszegi Rendőrkapitányság járőrei, akinél felmerült az ittas járművezetés gyanúja.
Az egyenruhások először január 31-én 15 óra 15 perckor, majd másnap 9 óra 20 perckor Zalaegerszegen a Hatházi úton igazoltattak egy 57 éves zalaboldogfai férfit, aki Renault Clio típusú személyautóval közlekedett. Az ellenőrzés során a rendőrök alkoholszondát alkalmaztak a sofőrrel szemben, ami mindkétszer pozitív értéket mutatott.
A járőrök a férfit elfogták és mintavétel céljából előállították, majd járművezetői engedélye elvételét követően, járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indítottak vele szemben.
A gyanúsított kihallgatása során elmondta a rendőröknek, hogy előbb az otthonában, majd egy vendéglátóhelyen fogyasztott szeszes italt.
A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság kezdeményezi a zalaboldogfai sofőr őrizetbe vétele mellett, a gyorsított eljárás keretében történő bíróság elé állítását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt
Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
2026. Július 10. 12:00, péntek | Kék hírek
Ügyészség: terrorcselekmény elkövetésével fenyegetés bűntette miatt indult nyomozás Szakács István ellen
2026. Július 09. 07:00, csütörtök | Kék hírek
BM: az ismert aktivistával szembeni ügyben a rendőrség az ügyészséggel egyeztetve járt el
Az ismert aktivistával szembeni ügyben a nyomozóhatóság valamennyi érdemi eljárási cselekményt az ügyészséggel egyeztetve hajtott végre - tájékoztatta a Belügyminisztérium (BM) szerdán az MTI-t.
