Hírek
2019. Február 26. 09:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Kilencmillió forintnyi drogot találtak egy autóban
Kilencmillió forint értékű kábítószert találtak a rendőrök a Baranya megyei Kozármisleny közelében egy autóban szombaton - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata kedden a honlapján.
A közleményben azt írták, hogy szombat délután ellenőriztek egy autót az 57-es úton. A kocsiban ülő 43 éves kővágószőlősi és 24 éves ócsárdi férfi elmondta, hogy a csomagtartóban kábítószer van. A rendőrök - az előzetes szakértői vélemény szerint - több mint 1,4 kilogramm amfetamint, valamint mintegy 250 ecstasytablettát találtak a gépkocsiban.
A két férfit bűnügyi őrizetbe vették és indítványozták letartóztatásukat - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.
2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld
Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön
Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.
