Hírek
2017. Október 27. 16:16, péntek |
Helyi önkormányzati
Forrás: okkfehervar.hu
Kondiparkot avattak a Tóvárosi iskolában
Erősítőgépeket avattak a Tóvárosi Általános Iskola udvarán. A Magyar Olimpiai Bizottság támogatásából kialakított kondipark a sportiskolás gyerekek mozgáslehetőségeit bővíti.
A csöpörgő esőben is nagy kedvvel próbálták ki a tóvárosi iskolások az új udvari kondigépeket. Schnee Zoltánné iskolaigazgató elmondta, a mintegy 730 ezer fontos beruházás teljes egészében a Magyar Olimpiai Bizottság támogatásából valósult meg. A kifejezetten erősítést szolgáló eszközöket a testnevelő tanárokkal közösen választották ki, hogy minél jobban be tudják illeszteni a délelőtti testnevelésórákba, illetve a délutáni edzésekbe.

"Egy sportiskolánál kiemelten fontos, hogy minél szélesebb körű sporteszközkínálat álljon a gyerekek rendelkezésére" - hangsúlyozta Mészáros Attila. Székesfehérvár alpolgármestere, egyben a körzet önkormányzati képviselője képviselői keretéből finanszírozta a kondipark körüli zöldterület rendbetételét.
Fotó: Simon Erika
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:31, péntek | Életmód
Szallas.hu: télen is népszerű a Balaton a belföldi utazók között
A foglalások 13 százalékával a Balaton a negyedik legkedveltebb belföldi úti cél a téli időszakban - közölte a Szallas.hu csütörtökön az MTI-vel, friss foglalási adatai alapján.
2025. November 28. 07:29, péntek | Belföld
Magyarország újabb négymilliárd forintos mezőgazdasági támogatási programot indít Bosznia-Hercegovinában
2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása
Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -
