Hírek
2025. December 06. 08:50, szombat |
Sport
Forrás: MTI
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.
A nagymedencés viadal eredményközlője alapján a 200 méter hát olimpiai és világbajnoka a fináléban 52.63 másodperces idővel csapott célba, nem sokkal maradt el országos csúcsától (52.20).
A 22 éves magyar versenyző - aki a US Open miatt nem vesz részt a Lublinban jelenleg zajló rövidpályás Európa-bajnokságon - a 100 méter pillangó döntőjében is érdekelt volt, itt 51.72-vel az ötödik lett. Kós csütörtökön 200 méter vegyesen győzött és 50 méter háton harmadikként zárt.
A texasi viadal magyar idő szerint vasárnap hajnalban zárul.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 12. 09:04, vasárnap | Sport
Vb-2026 - A címvédő Argentína emberelőnyben, de a hosszabbításban gyűrte le a svájciakat
A címvédő argentin válogatott csaknem egy órán keresztül emberelőnyben játszva, hosszabbítás után 3-1-re legyőzte a svájci csapatot a labdarúgó-világbajnokság Kansas Cityben rendezett negyeddöntőjében.
2026. Július 12. 09:02, vasárnap | Sport
Bellingham duplájával az angol válogatott Norvégiát kiejtve elődöntős
Az angol válogatott Jude Bellingham duplájával hosszabbítás után 2-1-re legyőzte a norvég csapatot szombaton a labdarúgó-világbajnokság Miamiban rendezett negyeddöntőjében.
2026. Július 11. 09:28, szombat | Sport
Vb-2026 - A Belgium elleni negyeddöntőből is Merino lőtte tovább a spanyolokat
A spanyol válogatott hajrában szerzett góllal 2-1-re legyőzte a belga csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság Los Angeles-i negyeddöntőjében.
2026. Július 10. 07:55, péntek | Sport
El-selejtező - Újvidéki győzelemmel kezdett a Ferencváros
Az idén nyolcaddöntős Ferencváros 2-1-es győzelemmel kezdett csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének első fordulójában a szerb Vojvodina vendégeként.
