Városlista
2025. augusztus 25, hétfő - Lajos

Hírek

2020. Április 24. 10:56, péntek | Belföld
Forrás: mti

Lezuhant egy siklóernyős Budapesten

Lezuhant egy siklóernyős Budapesten

Lezuhant egy siklóernyős Budapesten, a Bécsi út és a Kubik utca kereszteződésénél lévő bevásárlóközpont parkolójába csütörtök délután, a férfit gerincsérülés gyanújával vitték kórházba

- közölte a katasztrófavédelem és a mentőszolgálat az MTI-vel. Kolozsi Péter, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője azt mondta, hogy amikor a tűzoltók kiérkeztek, a siklósernyős nem tudott mozogni, ezért leszedték róla az ernyőt és az azt rögzítő köteleket, majd a férfit átadták a mentőknek.

A mentők a fiatal férfit gerincsérülés gyanúja miatt vitték kórházba - közölte Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat kommunikációs és pr-vezetője.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld

HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon

Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.

2025. Augusztus 25. 07:48, hétfő | Belföld

A hét elején melegedés kezdődik és visszatér a kánikula

A hét elején melegedés kezdődik és csütörtökre visszatér a kánikula: mindenhol 30 Celsius-fok felett alakulnak a csúcshőmérsékletek, csapadék nem várható.

2025. Augusztus 25. 07:47, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország határozottan visszautasítja az ukrán elnök fenyegetőzését

A magyar kormány határozottan visszautasítja Volodimir Zelenszkij ukrán elnök fenyegetőzését, és arra szólítja fel a szomszédos országot, hogy hagyjon fel hazánk energiabiztonságának kockáztatásával

2025. Augusztus 24. 10:02, vasárnap | Belföld

Ingyenes koncertsorozattal ünnepli a Hatoslottó megújulását a Szerencsejáték Zrt.

Több mint 80 állomásos ingyenes koncertsorozatot szervez országszerte a Szerencsejáték Zrt. 2025 szeptemberétől a Hatoslottó megújulásának apropóján - tájékoztatta a nemzeti lottótársaság pénteken az MTI-t.