Hírek
2011. Augusztus 09. 07:53, kedd |
Bulvár
Forrás: Story Online
Máris gyalázzák Amy emlékét
Egy drogellenes szervezet óriási botrányt kavart legújabb kampányával, aminek a főszereplője egy átmulatott éjszaka után készült Amy Winehouse fotó.
Még egy hónapja sincs, hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt Amy Winehouse, ám már most kiveszett egyesekből az iránta táplált kegyelet. Egy svájci drogellenes liga az ő képével próbálja rávenni a fiatalokat, hogy tegyék le a kábítószereket. A plakátjukon egy igencsak megviselt Wino látható, aki nem éppen a fáradtság okán néz ki rosszul. A szervezet vezetője szerint Amy szomorú példája kiváló eszköz a küzdelmükben. Ugyanis az énekesnő nemcsak dalairól, de káros szenvedélyeiről is ismert volt, amik végeztek is vele.
A rajongók és tisztelők persze lázadnak, sőt, legszívesebben eltüntetnék a Föld felszínéről a drogellenes liga legkisebb nyomát is, mivel szerintük ez nemcsak kegyeletsértő, de gusztustalan is. Mert valaki halálán nem lenne szabad másoknak hasznot húznia. Még, ha ebben az esetben nem is pénzszerzés a cél. Arról nem is beszélve, hogy hivatalosan nem tudni, mi okozta Winehouse halálát. Bár meglepő lenne, ha legalább közvetlenül nem lenne köze a drogoknak és az alkoholnak a tragédiájához.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
