Hírek
2022. Február 20. 06:38, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meghosszabbított határidővel lehet hitelesíteni az E-felvételiben
Meghosszabbítják egy nappal, február 21-ig a felsőoktatási felvételi jelentkezések hitelesítési határidejét - közölte az Oktatási Hivatal (OH) szombaton a honlapján.
Mint írták, külső szolgáltatói hiba miatt február 18-án 14:00 órától február 19-én 3:35-ig a hivatal honlapjai és számos szolgáltatása nem volt elérhető, így nem volt lehetőség a felsőoktatási felvételi jelentkezések hitelesítésére sem.
A jelentkezők érdekeit szem előtt tartva az OH 2022. február 21-én éjfélig meghosszabbította az ügyintézési határidőt - közölte a hivatal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
2026. Április 12. 22:57, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: gratuláltam a győztes pártnak
2026. Április 12. 22:56, vasárnap | Belföld
Választás 2026 - Dobrev Klára lemondott a DK elnöki tisztségéről
Dobrev Klára és a Demokratikus Koalíció (DK) teljes elnöksége lemondott vasárnap éjjel, miután a párt nem szerzett mandátumot az országgyűlési választáson.
2026. Április 12. 08:14, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a választás, máris született egy rekord
A vasárnapi országgyűlési képviselő-választáson reggel 7 óráig a szavazásra jogosultak 3,46 százaléka adta le szavazatát a Nemzeti Választási Iroda (NVI) adatai szerint.
