Hírek
2013. Július 30. 12:56, kedd |
Bulvár
Forrás: MTI
Minden ötödik fiatal szeretkezett már a munkahelyén
Minden ötödik 18 és 30 év közötti fiatal szeretkezett már a munkahelyén, a dolgozók teljes állományát tekintve pedig minden tizedik - áll egy Németországban készült felmérés összegzésében.
A Forsa közvélemény-kutató kutakodása alapján 24 százalék azok aránya, akik még nem pásztoróráztak munkahelyükön, de saját bevallásuk szerint valószínűleg megtennék. Csak a 30 év alattiakat tekintve 30 százalékos a nem ellenkezők hányada.
A szextettek 39 százaléka a karácsonyi céges partikon vagy nyári vállalati bulikon esik meg. Csak minden tizedik szeretkezés zajlik ebédidőben vagy munkaidő után.
A kérdések között akadt olyan is, miszerint: hajlandó lenne-e szexuális együttlétre azért, hogy feljebb jusson a hivatali ranglétrán. Húszból egy válaszoló felelt igennel, 13 százalék pedig fontolóra venné a dolgot - adta hírül a The Local című hírportál német kiadása.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
