Hírek
2022. December 22. 15:42, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Nébih: aszalt szilvát vont ki a forgalomból a Spar

A gyártó bejelentésére csomagolt aszalt szilvát vont ki a forgalomból a Spar Magyarország Kft. érzékszervi elváltozás miatt - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) csütörtökön az MTI-vel.
A hivatal közleménye szerint a visszahívott Naturfood márkájú, 200 grammos kiszerelésű, jövő év július 19-ei lejáratú csomagolt aszalt szilva visszavihető a vásárlás helyére, a termék árát visszatérítik.
A termékvisszahívás kizárólag a fenti adatokkal azonosított termékre vonatkozik - húzták alá.
A Nébih közleményében arra kérte a vásárlókat, hogy az érintett terméket ne fogyasszák el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 13. 07:49, hétfő | Belföld
Mától elérhető a fix 3 százalékos hitelprogram indul a kis- és közepes vállalkozások számára
2025. Október 12. 08:25, vasárnap | Belföld
Stratégiai partnerséget kötött a 4iG Űr és Védelmi Zrt.-vel a Széchenyi István Egyetem
Stratégiai együttműködési megállapodást írt alá a 4iG Űr és Védelmi Zrt., valamint a győri Széchenyi István Egyetem Budapesten - közölte az egyetem az MTI-vel pénteken.
2025. Október 12. 08:21, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen
A mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen - írta Orbán Viktor miniszterelnök szombat reggeli Facebook bejegyzésében.
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.