Városlista
2026. április 13, hétfő - Ida

Hírek

2015. Június 29. 07:12, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Nyárias idővel kezdődik a július

Nyárias idővel kezdődik a július

A következő napokban már kevesebb helyen várható csapadék. Sok napsütéssel és felmelegedéssel kezdődik a július, a hétvégén akár 34 Celsius-fok is lehet.

Hétfőn eleinte a középső országrészben, délután már inkább keleten várható záporeső. Elsősorban az Északi-középhegység térségében helyenként zivatar is lehet. Több napsütés a Nyugat-Dunántúlon valószínű. A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire 13-17, a legmagasabb hőmérséklet 23-28 fok között valószínű.

Kedden délelőtt a Dunától keletre néhol előfordulhat zápor, esetleg zivatar, majd délután az Alpokalja térségébe sodródhat be egy-két zápor nyugat felől. A leghidegebb órákban 10-16 fok lehet. Nappal 24-29 fokig melegszik a levegő.

Július elsején, szerdán a sok napsütést csak néhány gomolyfelhő zavarja meg, csapadék nem valószínű. A minimumhőmérséklet 10-16 fok között valószínű. Napközben 26-30 fokig melegszik a levegő.

Csütörtökön is sok napsütésre lehet számítani. A legalacsonyabb hőmérséklet 12-17, a legmagasabb hőmérséklet 26-31 fok között alakul.

A hétvégén, pénteken, szombaton és vasárnap is felhő- és csapadékmentes idő várható. Pénteken a leghidegebb órákban 13-18 fok, nappal 28-31 fok várható. A legalacsonyabb hőmérséklet szombaton 14-19, vasárnap 15-20 fok között alakul. Napközben szombaton 28-32, vasárnap 30-34 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.

Címkék: időjárás, meleg, nyár

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak

Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent

2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld

Kilőtt a forint a választási eredmény hírére

Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.

2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld

Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad

Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:

2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog

A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.