Hírek
2018. Április 28. 07:24, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Országszerte nyitnak a strandok
Kezdődik a strandszezon, az ország legtöbb fürdője kinyit a hosszú hétvégén - hangzott el az M1 aktuális csatorna péntek délutáni Híradójában.
Fejős Ádám meteorológus azt közölte, hogy a hosszú hétvégén a hőmérséklet csúcsértéke általában 25 Celsius-fok felett alakul. A Balaton hőmérséklete Siófoknál meghaladja a 20 fokot, ugyanúgy ahogy Fertőrákosnál a Fertő-tó.
A hajnali időszakban is kellemes idő várható, 5-12 fok között alakul a hőmérséklet. Szombaton jellemzően napsütéses idő várható 25-30 fokos hőmérséklettel, de délután lehet nyugaton, délnyugaton egy-egy zápor. A következő napokban is folytatódik a nyárias meleg időjárás, de a napsütés mellett vasárnap és hétfőn záporok, zivatarok is lehetnek, és a szél is megerősödhet - ismertette a meteorológus.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:29, péntek | Belföld
Magyarország újabb négymilliárd forintos mezőgazdasági támogatási programot indít Bosznia-Hercegovinában
2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása
Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
