Hírek
2017. Július 28. 17:40, péntek |
Helyi önkormányzati
Forrás: okkfehervar.hu
Székesfehérvár ad otthont a XXV. Kincstár Kupának
A Székesfehérvári Helyőrségi Zenekar vezetésével vonult be az ország minden megyéjéből érkező, több száz államkincstári dolgozó a Bregyó-közi Atlétikai Centrumba.
Az előttünk álló hétvégén Székesfehérvár ad otthon a 25 éves jubileumot ünneplő Kincstár Kupának, a Magyar Államkincstár hagyományos, sportos összejövetelének.
A megyék szerinti csapatokba osztott kincstári dolgozók bevonulásával kezdődött a XXV. Kincstár Kupa Székesfehérváron. A Magyar Államkincstár hagyományos rendezvényének résztvevői számos sportágban mérik össze erejüket a Bregyó-közi Atlétikai Centrumban, de kulturális programok, filmvetítés és városnézés is szerepel a három nap eseményei között.
A házigazda város nevében Mészáros Attila alpolgármester is Belvárosi látogatásra invitálta a jelenlévőket, mint mondta, szombaton ízelítőt kaphatnak a királyi város augusztusi programjaiból, láthatják, ahogy a hagyományőrzőkkel kísért óriásbábok végigvonulnak a történelmi Belvároson.

A Magyar Államkincstár 1991 óta kedveskedik ezzel a nagyrendezvénnyel dolgozóinak, amelyet minden évben más helyszínen, más megyei igazgatóság szervezésében rendeznek meg.
A tavalyi zalaegerszegi Kincstár Kupa után, idén Székesfehérváron gyűltek össze a kincstári dolgozók, hogy három napon át sportoljanak, főzzenek, ismerkedjenek a várossal és kikapcsolódjanak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:41, hétfő | Külföld
Felszólította Kubát az amerikai elnök
Donald Trump amerikai elnök az Egyesült Államokkal való megegyezésre szólította fel Kubát, miután az elveszítette legnagyobb támogatójaként Venezuelát.
2026. Január 12. 07:41, hétfő | Külföld
Rómában rendkívüli biztonsági készültséget rendeltek el a Termini-pályaudvarnál migránsok támadásait követően
Tovább erősítették a katonák és rendőrök jelenlétét az olasz főváros központi vasútállomásánál, miután a Termini-pályaudvarnál migránsok egy csoportja több embert is megtámadott - közölték a hatóságok vasárnap.
2026. Január 12. 07:40, hétfő | Életmód
NAV: már 22 ezer édesanya kérte az szja-mentességet
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
