Városlista
2025. augusztus 24, vasárnap - Bertalan

Hírek

2018. Augusztus 22. 19:04, szerda | Belföld
Forrás: police.hu

Tévét dobott az útra és öléssel fenyegezőzött egy őrjöngő férfi

Tévét dobott az útra és öléssel fenyegezőzött egy őrjöngő férfi

Egy agresszív férfi tévét dobott az útra, majd kiabálni kezdett a járókelőkkel Mohácson kedden.

A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába augusztus 21-én 19 óra körül érkezett bejelentés arról, hogy Mohácson a Munkás utcában egy férfi agresszívan viselkedik. A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy egy 24 éves helyi férfi egy televíziót dobott az útra, amely ettől széttört, majd az utcán lévő embereknek azt kiabálta, hogy megöli, megveri őket.

A rendőrök a férfit elfogták, majd előállították, és kihallgatták gyanúsítottként, a bűncselekmény elkövetését elismerte.

Ellene garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomoz a Mohácsi Rendőrkapitányság.

Címkék: garázda, mohács, tévé, tv

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 24. 10:02, vasárnap | Belföld

Ingyenes koncertsorozattal ünnepli a Hatoslottó megújulását a Szerencsejáték Zrt.

Több mint 80 állomásos ingyenes koncertsorozatot szervez országszerte a Szerencsejáték Zrt. 2025 szeptemberétől a Hatoslottó megújulásának apropóján - tájékoztatta a nemzeti lottótársaság pénteken az MTI-t.

2025. Augusztus 24. 10:01, vasárnap | Belföld

Nagy István: a jövő Magyarországa a falvakban épül

A magyar kormány hisz a falvak erejében, az itt élők tehetségében és szorgalmában, ezért újulnak meg a vidéki települések iskolái, infrastruktúrája és közösségi terei

2025. Augusztus 24. 09:59, vasárnap | Belföld

Hétfőn kezdődik a Keleti pályaudvar felújítása

Az év legnagyobb karbantartási beruházásának nevezte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalán a Keleti pályaudvar hétfőn kezdődő, négy hétig tartó felújítását, amely számos változást igényel a közlekedésben.

2025. Augusztus 24. 09:56, vasárnap | Belföld

Felborult egy mentőautó szombaton késő este Budapesten

Személyautóval ütközött és felborult egy mentőautó szombaton késő este Budapesten, a balesetben öten megsérültek - közölte az Országos Mentőszolgálat vasárnap az MTI-vel.