Hírek
2017. Július 17. 09:30, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Vádat emeltek a kislányokat szexuálisan molesztáló pedagógus ellen
Szexuális visszaélés miatt emelt vádat a Komlói Járási Ügyészség egy férfi ellen, aki az általa szervezett táborokban nevelése, felügyelete alatt álló kislányokat molesztált - közölte a vádhatóság hétfőn az MTI-vel.
A Baranya Megyei Főügyészség közleménye szerint a pedagógus több éven keresztül szervezett művészeti táborokat Baranya és Tolna megyében 7 és 14 év közötti gyermekek számára. A 2014-ben és a 2015-ben rendezett táborokban ismerkedett meg a két későbbi sértettel; a 11 és 12 éves kislánnyal a többi táborozónál többet foglalkozott - írták.
A férfi rendszeresen aludt egy sátorban a kiskorú táborozókkal, és amikor a többiek elaludtak, a kiválasztott lányok mellé feküdt, ruhájuk alá benyúlva a hasukat, a mellüket simogatta, és többször szájon csókolta őket - részletezte az ügyészség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 12. 07:39, hétfő | Belföld
Mávinform: indul a peronépítés Keleti pályaudvaron, módosul a dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje
Hétfőn kezdődik az akadálymentes peron építése a Keleti pályaudvaron, ezért módosul a Keleti pályaudvart érintő dunántúli távolsági vonalak közlekedési rendje, több dunántúli vonat végállomása Kelenföldre kerül át
2026. Január 12. 07:37, hétfő | Belföld
MÁV-csoport: tavaly 179 közösségi közlekedésben dolgozót bántalmaztak
2025-ben 179 alkalommal érte bántalmazás a vasúti és közúti közlekedésben szolgálatot teljesítő dolgozókat - közölte a MÁV-csoport vasárnap közleményben.
2026. Január 12. 07:36, hétfő | Belföld
Kemény fagyokkal indul a hét, majd enyhülés jön
Kedd hajnalban akár mínusz 18 Celsius-fok is lehet, és napközben is fagyni fog.
