Hírek
2012. Április 12. 07:25, csütörtök |
Bulvár
Forrás: STOP / One Média
Vagyonokért kezeltette magát, de teljesen reménytelen
Sofia Vergara megtanult együtt élni enyhe kolumbiai akcentusával, miután az eltüntetésére tett kísérletek sorra kudarcot vallottak. A gyönyörű színésznő saját bevallása szerint kisebb vagyont költött el a nyelvórákra.
A Modern család sztárja szeretett volna egy sokkal Hollywood-barátabb akcentust magára erőltetni. Remélte, hogy ha egy kicsit jobban hasonlít majd a beszéde Salma Hayek-ére vagy Penélope Cruz-éra, akkor könnyebben jut majd munkához, de az erőfeszítései időpazarlásnak bizonyultak.
"Amikor L.A.-be jöttem, színészkedni akartam és úgy éreztem, hogy dolgoznom kell az akcentusomon. Fel is fogadtam egy beszédtanárt. Iszonyú drága volt.
Hosszú órákat töltöttem vele, mert ez nem olyan, hogy hetente egyszer gyakorlod. Legalább napi három óra kell, hetente ötször... Ez volt a lehető legnagyobb pénzkidobás, mert csak még rosszabb lett. Nézzenek csak rám." - mondta el Sofia.
One Média / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
