Városlista
2025. november 28, péntek - Stefánia

Hírek

2018. Május 17. 14:02, csütörtök | Bulvár
Forrás: infovárosok

Vastag Csaba is fellép a júniusi Elvis koncertshown

Vastag Csaba is fellép a júniusi Elvis koncertshown

Célba ért Vastag Csaba felvétele, amelyen Priscilla Presleynek énekli Elvis Presley „Peace in the Valley“ című kultikus számát.

A Király özvegye a júniusi Elvis koncerten áll majd színpadra, de a közönség előtt Vastag Csaba is énekel majd.

Pár héttel ezelőtt mikrofont ragadott Vastag Csaba, és felénekelte Elvis Presley egyik elfeledett dalát. A magyar sztár a Peace in the Valley (Béke a völgyben) című számot az Elvis, The wonder of You koncertshow szervezőinek segítségével eljuttatta a Graceland-be, bízva abban, hogy örömet szerez az apró meglepetéssel.

Priscilla Presley már korábban úgy nyilatkozott: örömmel tölti el, hogy a magyarok nem felejtik el Elvist, most pedig a graceland-i menedzsmentet Vastag Csaba felvétele olyannyira lenyűgözte, hogy az énekes a magyar közönség előtt élőben adhatja elő a Király csodálatos dalát.

„Ez elképesztő, alig jutok szóhoz!“ – mondta Vastag Csaba, miután megtudta az örömhírt. „Bíztam benne, hogy tetszik majd az előadásom, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy a hazai nézők előtt, élőben tiszteleghetek a legendás Elvis Presley és az 1956-os forradalom előtt.“

Mint ismeretes, Elvis sosem járt Magyarországon, ám neve mégis összeforrt az '56-os forradalommal: 1957-ben az akkor még fiatal csillag Amerika egyik legnézettebb tévéműsorában kérte a nézőket, hogy küldjenek adományt, és így segítsék hazánk fiait, majd elénekelte a Peace in the Valleyt. Elvis felhívására rengeteg adomány érkezett Magyarországra.

Priscilla Presley és a gigantikus koncertshow június 6-án érkezik hazánkba – a Király hatalmas kivetítőkön énekli majd a slágereit a Cseh Nemzeti Filharmonikus Zenekar kísérete mellett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár

Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek

A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére

2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár

Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát

2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár

Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat

Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom

2025. November 21. 07:28, péntek | Bulvár

Music Hungary-díjat kapott a Margaret Island