Hírek
2012. Április 30. 07:17, hétfő |
Bulvár
Forrás: STOP / Vasárnapi Ász
VV Kinga anya lesz? Mit szól ehhez VV Attila?
A valóságshow egykori szereplői gondoskodnak arról, hogy valami hírrel bekerüljenek a bulvárlapokba. Ezúttal VV Kinga kottyantotta el, hogy lassan már kisbabát szeretne.
Rögtön megindultak a találgatások, hogy vajon emiatt szakított egymással a VV szerelmespárja?
- Néhány éven belül szeretnék már családot, és azért hamarosan egy gyereken szeretnék túl lenni. Ez nagy álmom, mert borzasztóan gyerekpárti vagyok, úgyhogy ha megtalálom a megfelelő férfiembert, aki egy életen át el tud viselni, és én is el tudom viselni őt, akkor szerintem jöhet a gyerek is - nyilatkozta Kinga minap a Reflektor magazinnak.
A szőkeségbe hol belezúgó, hol kiábránduló barátja, a VV győztes Attila nem áll készen a gyermekvállalásra.
- Még magamat is gyereknek tartom, így tudom, hogy nincs itt az ideje annak, hogy apaszerepben tetszelegjek. Ehhez még komolyodnom kéne - mondta el véleményét Knap Attila, aki teljesen meglepődött Kinga ötletétől.
Vasárnapi Ász / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
